Tag Archives: çocuk şarkıları 2015

Sebzeler ve Renkleri Çocuk Şarkısı

Rengarenk sebzeler çocuk şarkısı. sebzelerin renklerini anlatan eğitici şarkı. Eğitici çocuk şarkıları içinden seçtiğimiz renkli sebzeler şarkısı çocuk şarkısı dinleyin. Sebzeler Şarkı Sözü: Kırmızı domates Sapsarı patates Yemyeşil ıspanak Turuncu havuç Mor siyah patlıcan Dış beyaz içe yeşil Sivri var topta var Rengarenk sebzeler Sebzeler sebzeler En güzel yiyecekler Pişir ya da pişirme Can verir… Read More »

Yeni Yıl Yeni Yıl Hoş Geldin

Yeni yıla girmeye hazırlandığımız bu günlerde neşeli, hareketli ve güzel bir yeni yıl şarkısı ile sizlerleyiz. Yeni yıl yeniyıl hoş geldin çocuk şarkısını sizlerle paylaşıyoruz. Yeni Yıl Yeni Yıl Hoş Geldin Çocuk Şarkısı Şarkı Sözleri: Yeni yıl yeni yıl hoş geldin neşe getirdin bize mutluluk verdi bize yeni yıl yeni yıl hoş geldin yeni yıl… Read More »

Anne Baba Şarkısı

Anne ve baba için şarkı. Anne ve babaya söylenebilecek güzel çocuk şarkısı modeli. Anne baba bebek şarkısı. Okul öncesi şarkılarından anne ve babamıza söyleyebileceğimiz, onların değerini anlatan güzel bir şarkı. Anne Baba Şarkısı Sözleri: Geceleri korktuğum zamanlarda Hep siz varsınız yanımda Üzüldüğümü anladığım anlarda Annem babam yanı başımda Annem babam yanı başımda Gelen Aramalar:ingilizce çoçuk… Read More »

Mavi At Çocuk Şarkısı

Güzel atlarla ilgili çocuk şarkısı. Mavi at okul öncesi şarkısı. Bebek şarkıları içinden seçilmiş hayvanlarla ilgili bir şarkı. Şarkı Sözleri: Evvel zaman içinde kalbur zaman içinde Masmavi bir at varmışş Güneşli bir günde Gelen Aramalar:çocuk şarkıları 2015,çoçuk şarkıları 2015 dinle,çoçuk şarkıları 2015 sözleri,çocuk şarkıları sözleri 2015,okul öncesi çoçuk şarkıları 2015,çoçuk şarkı sözleri 2015,2015 cocuk sarkilari,mavi… Read More »

Helvacı Helva Şarkısı

Helvacı Helva çocuk şarkısı, Helvacı Helva okul şarkısı dinle. Eskilerden kalma, eğlenceli bir çocuk şarkısı. Helvacı Helva şarkısı şarkı sözleri: Çadır altı minare El ettim eski yare Anam kurban ben kurban Setre pantollu yare Gelen Aramalar:helvacı helva,helvacı helva şarkısı,helvacı helva çocuk şarkısı,helvacı helva sözleri,helvaci helva seker lokumlu,Helvacı Helva keten tohumlu helva şeker lokumlu Helva şarkısı,helvacı… Read More »

Canımsın Sen Öğretmenim

Canımsın Sen Öğretmenim çocuk şarkısı, Canımsın sen öğretmenim okul şarkısı, Canımsın sen öğretmenim bebek şarkısı dinle. Canımsın sen öğretmenim çocuk şarkısı şarkı sözleri: Sıcacık Bir Yuvadayız Hepimiz Bir Aradayız Öğretmenimi Görünce Gelen Aramalar:sıcacık bir yuvadayız,öğretmenler günü şarkıları sözleri,okul öncesi öğretmenler günü şarkısı,öğretmenle ilgili şarkılar,öğretmenle ilgili şarkılar dinle,öğretmenler günü ile ilgili şarkılar okul öncesi,ışığımsın öğretmenim,öğretmen için… Read More »

Bob Sitiler

Bob Sitiler Çocuk Şarkısı, Bob Sitiler Okul Şarkısı, Bob Sitiler Okul Şarkısı dinleyin. Eğlenceli çocuk şarkısı. Şarkı Sözleri: Bob sitiler sitiler Asfalt yoldan geçemezler Sebebi sebebi cepleri dolu leblebi Bob sitinin kravatı Sankide vapur halatı Sebebi sebebi cepleri dolu leblebi Gelen Aramalar:bob sitinin şapkası,cepleri dolu leblebi,cepleri dolu leblebi sözleri,sebebi sebebi cepleri dolu leblebi,bop sitiler şarkısı,bob… Read More »