Tag Archives: okul şarkıları sözleri

Yavru Kuş

Ses Klibi: Bu ses klibini oynatabilmek için Adobe Flash Player (Version 9 veya üzeri) gereklidir. Güncel versionu indirmek için buraya tıkla Ayrıca tarayıcında JavaScript açık olmalıdır.

Yavru Kuş Şarkısını Dinle.Yavru Kuş çocuk şarkısı,Yavru Kuş okul şarkısı dinle,  Gelen Aramalar:çocuk şarkıları dinle,çocuk şarkıları indir,www cocuksarkilari org,çoçuk şarkıları indirme,okul öncesi çocuk şarkıları,çoçuk şarkıları mp3 indir,okul öncesi şarkilar,okul öncesi şarkıları,bebek şarkıları dinle,okul oncesı sarkıları dınle

Dünya Bize Gülüyor

Dönüyor dönüyor,Dünya bize gülüyor.Ay aman of!Güneş bizi yakıyor.Lay la la la…Dünya’mız yuvarlak,Güneş her zaman parlak.Ay aman of!Güneş bizi yakıyor.Lay la la la…Dünya’nın dışındaGezegenler dolaşıyor.Ay aman of!Güneş bizi yakıyor.Lay la la la… Gelen Aramalar:dönüyor dönüyor dünya bize gülüyor dinle,dünya bize gülüyor dinle,dönüyor dönüyor dünya bize gülüyor şarkısı dinle,dunya bize guluyor cocuk sarkisi mp3 indir,dunya bize guluyor… Read More »

Güzel evim

Evim Evim Güzel Evim :) Kapı, pencere, duvar,Herkesin bir evi var. Bizimki şu tek katlı,Kutu gibi pek tatlı.Orda doğdum, büyüdüm,Emekledim, yürüdüm.Yazın korur sıcaktan,Kışın soğuktan, kardan.Şu sokaktan gelinir, Hemen kolay bulunur, Adres alın yinede,Buyrun gelin, bize de.  Gelen Aramalar:ev ile ilgili sarkilar,kapı pencere duvar herkesin bir evi var şarkısı dinle,kapı pencere duvar herkesin bir evi var,okul öncesi… Read More »

Ceviz Adam

Ceviz adam şip şap şup,Burnuda uzun lu lu luKaşları keman gıy gıy gıy,Saçları rüzgar vu vu vu.Karnıda davul güm güm güm,Bize güler ha ha ha. Gelen Aramalar:Ceviz adam,CEVİZ ADAM ŞARKISI,ceviz adam şarkısı dinle,ceviz adam dinle,ceviz adam şip şap şap dinle,cevız adam sarkısı sozlerı,ceviz adam sözleri,ceviz adam notaları,ceviz adam şarkısı indir,ceviz adam şarkısını dinle

Ben ve Dünya

Ben ve Dünya El insanda, Dil insanda, İnsan nerede? Bil bakalım, bil bakalım. Dağ dünyada, Ev dünyada, Dünya nerede? Bil bakalım, bil bakalım. Dünya gökte, Yıldız gökte, Gök nerede? Bil bakalım, bil bakalım. Gelen Aramalar:ben ve dünya şarkı sözleri,bil bakalım şarkı sözleri,bil bakalim sarkisi okul öncesi,GELİN ÇOCUKLAR

Trafik Şarkısı

Trafik akışında yayalara saygı duymamızı öğreten bir şarkı Trafik kuralı uymak gerekir Büyüklere bunları sormak gerekir Dur şoför amca dur şoför amca Çocuklar geçiyor Düt düt düt düt Bipbip bip bip Düdük çalıyor düdük çalıyor Yol kapalı yol Yol kapalı yol Geçin çocuklar Gelen Aramalar:trafik şarkısı,trafik şarkısı dinle,okul öncesi trafik şarkısı,vandırekşın şarkıları,trafikle ilgili sarkilar,trafik şarkıları,trafik… Read More »

Diz Diz Hu (Oyunlu Şarkı)

Sabahleyin kalk Haritaya bak Havayıda sakın ihmal etme Bulutlumu Yağmurlumu Sislimi yoksa güneşlimi Haydi haydi Diz diz hu diz diz hu (Burada eller dizlere vurulur.Hu derken havaya kaldırılır.) Şöfor amca Kapıyı aç Arkadan bineyim yüküm ağır Haydi haydi Dİz diz hu diz diz hu Gelen Aramalar:gulcin ogretmen,patates adam şarkısı,patates adam sözleri,oyunlu sarkilar,oyunlu çocuk şarkıları,patates adam… Read More »

Ben Kalender Meşrebim

Bu hareketli şarkıyı hepimiz biliriz heralde:) Ben kalender meşrebim güzel çirkin aramam Gönlüme bir eğlence isterim olsun Saçları samur,gözleri mahmur, Biraz da şirin olsun aman olsun Kaşı gözü kara olursa olsun, Yanağında bir beni mutlaka olsun Endamı şanlı, sohbeti tatlı, Biraz da şahin olsun aman olsun Yan bakışı yaksın, cilvesi yıksın, Olursa böylesi böylesi olsun… Read More »

Dünyamız ve Gökyüzü

Gece Sessiz Yıldızlar gökyüzünde hep sıralanmışlar Ay onların başında bir lâmba Gecenin güzelliği başka bir şey de yok Gece sessiz gece rüyalarım sende Gece sessiz gece uykularım bende Yıldızlar gökyüzünde gözlerini kırpar Onları parlatan biri var. Gecenin güzelliği başka bir şey de yok Gece sessiz gece rüyalarım sende Gece sessiz gece uykularım bende   Gelen… Read More »

Aydede

Aydedemize şarkı:) Ay dede ay dede senin evin nerede Hep yakın ol bize yıldız kalsın geride Her gece gökyüzü kapkaranlık oluyor Dağlara kırlara bir sessizlik doluyor… Şiir: Ay dede Geceleri çıkarsın Bize ışık saçarsın Sabah oldu derler Başka yere kaçarsın. Ay dede nerede? Kaçma dağların ardına Gel odama bak bana Masal okurum sana. Gelen Aramalar:aydede… Read More »